TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.11.2015, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 692 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 TDI Sportline i sapo ardhur me dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

VW Golf 5 2.0 TDI SPORTLINE 103KW - 140PS I posa ardhur nga gjermania me dogan te paguar
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume i ruajtur
Vetura ka 210.094km me liber te servisit te garantuara
Vetura eshte Full Extra

SHPALLJET TJERA