TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.11.2015, Në orën: 03:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1478 herë

Titulli : Mercedes E 320 CDI - Automatik/Tiptronik

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Mercedes E 320 CDI Elegance , Automatik/Tiptronik , 6 shpejci , Viti i prodhimit 12/2000 ( model 2002 ) , Ngjyr e keltert metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon :
- Klim
- Bord kompjuter
- Tempomat
- ABS , ESP , AirBag
- Xhama , Pasqyre dhe Karrika elektrike
- Komanda n'timon
- Mbyllje qendrore
- Senzor shiu
- Dritare me perde
- Interier te ruajtur
- Drita mjegulle
- Cd-Radio
- Fellne dhe Goma t'reja , etj .... Vetura i ka serviset e kryera dhe osht ne gjendje te shkelqyeshme

--------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301------------- Qmimi : 4.200 euro

SHPALLJET TJERA