TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1518 herë

Titulli : Golf 4 TD(I) 74 kw - tabela Gjermane pa dogane

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

i ardhur nga gjermania, pa dogane. ocean 74 kw, ne gjendje perfekte. 10 muaj 2003. ndrrim nuk bej. per me teper mund te thirni ne keta numra: 049 444 766. dhe ne mbremje mund te thirrni ne 049 311 818 dhe 044 132 280

SHPALLJET TJERA