TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 03:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1072 herë

Titulli : Audi a4 esapo doganuar dhe e rixhistruar RKS

Çmimi : 14,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Audi a4 2.0 6 shpejtsi esapo doganuar dhe e rixhistruar vetura posedon klimatronik abes esp timpomat bord kompjuter senzor parkingu fellne goma te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme
Vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA