TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 09:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2376 herë

Titulli : Samsung Galaxy s4 shitet urgjent!!

Çmimi : 60 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : SHITET GALAXY S4 URGJENT NE GJENDJE TE MIR NUK ESHTE SHUM I PERDORUR DHE ESHTE SHUM I RUAJTUR POR SHITET URGJENT ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM
ESHTE ORIGJINAL

SHPALLJET TJERA