TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 14:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1149 herë

Titulli : Shtëpi 300m2 në Veternik, afër Univ. Rezonanca

Çmimi : 185,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 300m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca.
Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe është e punuar me standare të larta dhe shumica e marterialit është e ardhur nga Zvicrra, si instalimi i ujit, rrymës dhe disa pajisjev tjera.
Shtëpia ka dy kate dhe nje podrum.
Podrumi:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Vesheraj
1. Shpajz
1. WC
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Shtëpia ka edhe Kulmin i cili është i shfrytëzueshëm mirë.

ID e shpalljes: 30009

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA