TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 455 herë

Titulli : Denon DJ Turntable dhe Miksete

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Filma & Muzikë

Përshkrimi : 2 x Denon DN-S3700 (2 cope)
Direct Drive Turntable Media Player & Controller

1 x Denon DN-X600
DN-X600 2ch Digital DJ Mixer, w/MIDI & Sound Card

2 x Kabllo AUDIOQUEST RCA.

1 x Flight case




--
denon dj pioneer midi audio sound

SHPALLJET TJERA