TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 632 herë

Titulli : ORA ME KAMER

Çmimi : 60 €

Kategoria : Bizhuteri & Ora

Përshkrimi :
ORA ME KAMER
Ora digjitale me kamer qe inqizon audio
dhe video sinjal ne te njejten kohe me mundesi
te downlodimit dhe te ruajtjes se inqizimit si deshmi te materialit per qellime te ndryshme.
Ngutuni se vetem edhe nje me ka mbete qimi super
i lire vetem 60 Euro.

Kontakti
045 558 533

SHPALLJET TJERA