TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 981 herë

Titulli : Bmw 118d

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 202,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes BMW 118d rks 1vit,

Performancat

-Model ///Mpacet full opcion
-Komanda ne timon
-Tempomat
-Navigacion-DVD
-12x . Airbag
-Karrikat me rrym dhe me ngrohje lekur dhe shtof
-Senzor parkingu
-Senzor shiut
-Senzor ne pasqyre
-Dritat Xenon dhe auto level
-kuk per Rimorkio
-Fellne me goma te reja
per te interesuarit let kontaktojn ne keta nr 044 570-877

SHPALLJET TJERA