TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1500 herë

Titulli : 7 Series BMW 760I W12 FULL EXTRA EXCLUSIVE INDIVIDUAL VIP BLACK

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW Tjetër

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 6000

Viti : 2004

Përshkrimi

7 Series
BMW 760I W12 FULL EXTRA
DUAL CLIMA TRONIC
ULESET LEKURE MEMORJE
ME NXEMJE DHE MASAZHE
XENON
LEDA NE BRAVA
ESP DTC ABS ME SISTEM TE SENZORAVE PER PERCJELLJE TE AUTOMJETIT PARA
SERVO TRONIC
START STOP ME DHEZ NE PULLE
HAPET DHE MBYLLET PA QELES
BORD COMPIJUTER
SENSOR SHIU
ULESET ORTOPEDIKE
FRIGORIFER
TELEFON
BLUETOOTH
SENSORA PARKINGU PARA DHE PRAPA
DYERT MBYLEN NE MENYRE ELEKTRONIKE
PERDE ANASH DHE MRAPA ELEKTRONIKE
SHIBER QE HAPET LART
LEKUR SPECIALE TAVANIN
SHELL TABLLA E VESHUR ME LEKURE VEBASTRO
ALARM FABRIKISHT
SHTOPAT MRAPA LED
MULTI MEDIA SISTEMI I MADH (NAVIGACIONI)
SHANZHER 6 CD
DVD
TV
AMORTIZERAT RREGULLOHEN NE MENYRE ELEKTRIKE DHE ME LLUFT
PULLA TIMON PLUS SHPEJTESITE
PASQYRE QE PALOHEN, DHE ME NXEMJE
SISTEM I PERCJELLJES SE VETURES PRAPA ( NDJEKJE )
TEMPOMAT
FELLNE 20 ZOLL ORIGINAL M , GOMA TE MIRA
E SHUME SENE TE TJERA.
DRITARET FOTO GRAY ANTI REFLEX (kunder rrezeve te diellit)

rexhistrim deri me 25 shkurt 2016
TEL : 045 100 286

SHPALLJET TJERA