TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2792 herë

Titulli : Bmw 520d. Modeli 2007 Automatik

Çmimi : 8,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Bmw 520 diesel viti modelit 2007 ngjyre e bardhe , automatik, me kuk çmontuese,shpejtsi ne timon , drita te shkurta dhe te gata automatike.Vetura nuk ka dogane , me tabela suedeze.Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
Munde te kontaktoni ne viber : +46762592855

SHPALLJET TJERA