TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 15:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1497 herë

Titulli : Vw Golf 6 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 153,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW GOLF 6
1.6 TDI
Klim-Ac
Abs
Esp
Airbag
Cd-player - Aux - Memory Card
Board Computer
Drita Mjegulles
Fellne Te Mira
Viti 2010
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra :Bardhë
CCM : 1596
KW : 77
Vetura posedon 2 qeles
Km : 153.000 Me Liber Servisi
Vetura eshte me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA