TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 16:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1083 herë

Titulli : VW GOLF 6 - 2.0 TDI - DSG

Çmimi : 11,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

- VW GOLF
- MOTORI 2.0 TDI
- AUTOMATIK 6+1 SHPEJTESI + SPORTIN
- VITI I PRODHIMIT 2010
- NAVI TE MADH ME TOUCH
- PULLAT NE VOLLAN
- ULSET ME NXEMJE
- ULSET LEKURE
- ULSET ELEKTRONIKE
- SENSOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- ABS NE 4 RROTA
- FELLNE TE GOLFIT ORIGJINAL
- BOARD COMPUTER
- TEMPOMAT
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- DRITA AUTOMATIKE
- DRITAT XENON - BI XENON
- LED DRITA PERPARA DHE PERMAS
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE PALOHEN
- CLIMATRONIC 2 ZONAL
- LIBRA TE PLOTA TE SERVISIT
- ALARM

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 264

SHPALLJET TJERA