TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 21:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1262 herë

Titulli : Opel Corsa 1.0 Benzin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Opel Corsa, benzin 1.0, viti i prodhimit 2004, e regjistruar. Vetura është në gjendje shume të mirë teknike dhe optike. Per informata shtese kontaktoni ne nr 044334053

SHPALLJET TJERA