TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 21:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 552 herë

Titulli : VW GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE E POSA ARDHUR NGA FRANCA ESHTE E PA DOGANUAR

SHPALLJET TJERA