TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.11.2015, Në orën: 21:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1123 herë

Titulli : Opel Astra 1.7 cdti

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes opel astra 1.7 cdti ne gjendje te rregullt teknike dhe optike vetura posedon klim airbag e regjistruar ne rksderi ne maj 2016 kontakti 044307944

SHPALLJET TJERA