TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2306 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI 1 Vit RKS

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Golfi asht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Posedon regjistrim 1 vit te plot. deri me 17.11.2016
Asht i ardhur nga Zvicrra regjistrimi i dyt ne Kosov.
Ka kto opsjone.
KLIMATRONIK
ABS
BORDKOMJUTER
ASP
RADION ME CD
GOMA TE REJA TE DIMRIT
FELLNE SHUM TE BUKRA 15. etjee...
Per me shum 044455529 044429947

SHPALLJET TJERA