TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.11.2015, Në orën: 15:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1177 herë

Titulli : Bmw 320d

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes bmw 320 d e vitit 2002 ngjyre e zeze metalike, posedon klime funksionale, air bag, abs, radio cd, senzor parkimi mbrapa, goma te dimrit, regjistrim 9 muaj. Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel 044251340 edhe ne viber. Vetura nuk eshte ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjeher. Cmimi 5200 euro

SHPALLJET TJERA