TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.11.2015, Në orën: 18:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 599 herë

Titulli : shes mercedes c 200

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 1995

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike

Përshkrimi

Shes Mercedes C 200 viti I prodhimit 1995 regjistrim rks Edhe 8 muj.Shum I ruajten si mbrenda ashtu dhe jasht në gjendje te rregullt.Nr kontaktues 044388032 ose në viber +38649220402

SHPALLJET TJERA