TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 00:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1273 herë

Titulli : VW Golf 7 TDI Bluemotion

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

VW Golf 7 komfortlinevp 19.07.20131.6 Tdibixenon dritat fabrikishtdrita mjegulles paraparking senzora para mrapa anash parkasist parkohet vetstartstop sistemi ndalet motori nese ndaloni autohold timoni multifunksional me pullasenzor dritave autosenzor shiutsenzor pasqyre brenda gjamat e zi fabrikishtfellne alumini 16 origjinale vw pshtetse dores para dhe mrapa4 gjamat me ryme 2 qelsame libra servisit te gjitha seviset ne vw te autorizuar...vetura eshte me dogane te paguar

SHPALLJET TJERA