TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 10:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1008 herë

Titulli : Peugeot 206

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 25,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2000

Ekstra : Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags

Përshkrimi

Shes veturen, Vetura është shumë e mirembajtur si nga ana optike ashtu edhe nga ana teknike.vetura eshte shume ekonomike dhe ka regjistrim deri me daten.25.05.2016, gjithashtu vlen te ceket se vetura nuk eshte ne hipotek dhe perkthimi i vetures mund te behet menjeher dhe posedon keto karakteristika
kubikazha e vetures 2.0
Klim A/C
Air Bag
Tempomat
pasqyre me rrym
Numri kontaktues 049/580/043

SHPALLJET TJERA