TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 20:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 158 herë

Titulli : Peugeot Frigoo 2010 2.0 kw 88-120 ps

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot Expert

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet peugeot frigo ne teperatur deri -15 dhe ne +40 Posedon klim ne kabin dhe nxemje webasto Per frigo ju garantoj se punon shum mire edhe motori i ka te gjitha serviset e kryera me liber i posa ardhur nga gjermania Peugeoti eshte tip top si brenda i ruajshum ashtu edhe jasht .

SHPALLJET TJERA