TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 11:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 96 herë

Titulli : Fiat Dobloo 2011 2.o KW 99-135 PS multijet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Doblo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 1,800,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet fiat doblo i posa ardhur nga gjermania shum i mire dhe shum i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht fiati i posedon keto te dhena : Klima tronik Tempomat Senzora mbrapa Dritaret me rrym Mbyllje ( centrall ) Karrikat me nxemje Air bag Bord kompjuter Start stop Radio cd + xhip Ka rrypin e nderruar ne servis te autorizun dhe ka fature dhe garanci Fiati eshte i porositur ka 2 qelsa

SHPALLJET TJERA