TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 13:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 725 herë

Titulli : shes veturen

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes veturen, Vetura është shumë e mirembajtur si nga ana optike ashtu edhe nga ana teknike.vetura eshte shume ekonomike dhe ka regjistrim deri me daten.25.05.2016, gjithashtu vlen te ceket se vetura nuk eshte ne hipotek dhe perkthimi i vetures mund te behet menjeher dhe posedon keto karakteristika
kubikazha e vetures 2.0
Klim A/C
Air Bag
Tempomat
Mbyllje Qendrore
Dritaret me rrym
pasqyre me rrym
Numri kontaktues 049/580/043

SHPALLJET TJERA