TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 15:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2035 herë

Titulli : Shitet shtepia 380m2 ne 3.50ari truall mbrapa Gorenjes

Çmimi : 125,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 380m2

Dhoma Gjumi : 5+

Banjo: 2

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Shitet shtepia 380m2 ne 3.50 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes. Shtepia eshte ndertim i ri, e punuar me material te forte dhe shume cilesor. Shtepia eshte e pa perfunduar dhe ka kete renditje hapesirash:
BODRUMI - garazha dhe depo 120m2
KATI PERDHESE - qendrimi ditor me kuzhine dhe trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon
KATI I PARE - 3 dhoma te gjumit (dy prej tyre kane banjot e veta), koridori, banjo, ballkon
KATI I DYTE - dhome e madhe (atelie), lavanderi, terasa e madhe
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Qmimi eshte 125.000 euro, qmimi eshte i diskutushem.

AGJENSIONI DION PRISHTINE
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com

SHPALLJET TJERA