TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 15:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1693 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDI CR DSG AUTOMATIK XENON

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi


VW Passat 2.0 TDI, me 140 PS, CR (COMMON RAIL DIESEL me dizne elektronike Bosch) motori i gjenerates me te re Euro 5 ( si Golf 6), modeli 2009

Ngjyre Silver metallic, Xenon me Bi Xenon dritat qe kthehen ne kthesa, perdet prapa ne xham me rryme edhe perdet prapa anash ne dritare, timonin me lekure me komanda, Senzora parkimi para dhe prapa, Self parking option( veteparkohet vetura), Webasto klima - me e nxe veturen me digitron prej shtepise, pa u ndez vetura ( i ka 2 akumulatora), karriget e para me nxemje.

Navigacionin me Touch screen me 30 GB hard disk, me USB interface, me DVD Player me 6 CD changer, Aux, Telefoni ne veture me bluetooth, 2 pare tepiha te vetures.

DSG Automatik me 6 shpejtesi, edhe me mundesi nderimi manual (Tiptronik).

Schieberdach kulmi me xham,
1 vjet regjistrim deri ne Tetor 2016.
173,000 km te garantuara me liber servisi ne VW Servis ne Gjermani, i garantuar qe nuk ka pas aksident.
Fellne alumini origjina VW 17 inch me goma Continental te veres, goma dimri 16 inch me bandasha te hekurit VW, etj

Une jam pronari i pare ne Kosove qe 1 vjet, nuk eshte askund hipoteke dhe mund te perkthehet menjehere.

SHPALLJET TJERA