TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1285 herë

Titulli : ËSHTË SHITUR - VW GOLF IV 1.9 Tdi 96kw 131ps, AUTOMATIK, RKS

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

VW GOLF IV 1.9 Tdi 96kw 131ps, AUTOMATIK, RKS

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Bordkomojuter, 4 xhamat me rry, Pasqyret me rrym, Navigacion, Cd radio, 2 qelsa, libra te servisit, rexhistrim deri me daten 07.2016, Ndrusi AUTOMATIK-TIPTRONIK 5 shpejtesi, etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne mund ta kontrolloni ku te doni, nuk esht hipotek perkthimi menjehere.

SHPALLJET TJERA