TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 20:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 370 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI 103 KW 140 PS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes audi A4 e regjistruar ne rks ne gjendje shum te mire si jasht dhe brenda me te gjitha serviset e kryera si rrypin me set komplet dhe korp llamell zamajc
Ju garantoj per qdo gje . Arsyeja qe shitet esht private

SHPALLJET TJERA