TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.11.2015, Në orën: 21:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 318 herë

Titulli : Shitet Banesa 113m2 Kati 5 E Kabashit Te Rethi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 113m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : E mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa gjendet te rrethi ose te ish Ben-Af, eshte ne katin e 5 dhe posedon kete renditje te dhomave:
1. Sallon + kuzhine
2. 3 dhoma te gjumit
3. 2 banjo dhe
4. 2 terasa
Per me shume informata na kontaktoni ne numrat e telefonit 044629096 +37744481897(Viber)


Çmimi sipas marrëveshjes

SHPALLJET TJERA