TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 01:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1293 herë

Titulli : Mercedes E 220 CDI W211 Elegance Model 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes E 220 CDI ELEGANCE ( PA DOGAN )
110 KW -- 150 PS Automatik - Tiptronik
Vetura eshte me gjitha Opcionet e Duhura Karrika me Nxemje Radio + 6 CD Magazin Senzora te Parkingut dhe shum sene tjera . Eshte e posardhur nga Gjermanija dhe eshte ne gjendje shum te mir eshte dora e par 214.000 km me Liber te servisit + 2 Qelsa , Eshte shum shum i paster brenda dhe jasht per me shum informata
Kontakto 045901060
+38649599883 <<< Edhe Viber
Kontakto 09:00 -- 23:00

SHPALLJET TJERA