TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 02:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2963 herë

Titulli : BMW 3 KOCK 2.0 BENZIN FULL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1991

Përshkrimi

shes bmw 3 kock viti fund 90 vetura asht me tabela rks asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht shum e rujtne si mrenda ashtu dhe jasht fellne shum te mira xenon ollogenka farat me llup xenon karrikat mrenda gjys likur gjys shtof + elektronik kasefofonin cd usb aux 2 qelsa alarm plin benxin e shum e shum sende te tjera qe si kemi permendur vetura asht shum shum ne gjendje te mir shum e rujtne nr kontakt 045 368 718 045 207 206

SHPALLJET TJERA