TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 15:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1294 herë

Titulli : Audi A3 S-Line 1.9TDI 2010 Automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 46,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet Audi A3 S-Line Full Option 1.9 TDI. Viti i prodhimit:2010,Dogan+Homologim,Navigation,Automatik-Tiptronik,Cenzora para dhe mrapa,KM:46.000 te garantuara,Klimatronik,Xhama elektronik,Vallan 3sh,Fellne dhe goma te reja,2+1qelësa etjj....

INFO TEL: 044/ 262-399
INFO VIBER: 049/ 525-552

SHPALLJET TJERA