TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 19:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1049 herë

Titulli : Golf 4 TDI Highline

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi


Shes Golfin IV 12.1998 TDI 66kw 90ps ne gjendje shume te mire full extra. Posedon klimatronik,xhama elektrik,pasqyre elektrike me nxemje,drita te mjegulles me llupa,karrika recaro,xhamin e pare ultra vjollce UV,goma te mira M+S me fellne R15, radio cd fabrikat, rrypin dhembzor komplet setin e nderruar me garancion(mund ta kontrolloni) nje pronare prej qe ka ardhe ne Kosove. E kam doganuar vet. Veture familjare. Regjistrim deri me 24.12.20015. Nuk eshte hipote(mund te kontrolloni) ..bleres serioz. Nr kontakt. 044-911109 dhe 049-204505(viber).

SHPALLJET TJERA