TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.11.2015, Në orën: 19:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 404 herë

Titulli : Shes 2 shtepijat urgjent

Çmimi : 270,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 420m2

Dhoma Gjumi : 13

Banjo: 4

Mobilimi : E mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : (SHITET) 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumoshi, janë me ni Truall (2.5 Ari) Siperfaqja njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar. Njera eshte e leshuar me Qira 800 €, qe 10 Vite jan te leshuara me Qira. Dokumentacioni ne rregull . qmimi 270mij
Nr . 045 543 345 . 044 185 445 ..

SHPALLJET TJERA