TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 03:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1212 herë

Titulli : VW GOLF 1.9 TDI - ( DI te kuqe - 131 PS )

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

- VW GOLF
- MOTORI 1.9 TDI - DI te kuqe (131 PS)
- MANUEL 6+1 SHPEJTESI
- VITI I PRODHIMIT 2002
- ABS NE 4 RROTA
- FELLNE TE GOLFIT
- BOARD COMPUTER
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- DRITA ELEKTRONIKE
- PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
- KLIMA AC
- ALARM
- POSEDON 2 QELSA

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 264

SHPALLJET TJERA