TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 03:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3390 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi -DI te kuqe 1 vit regjitrim 2003

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes golf 4 1.9 Tdi -di te kuqe 1 vit regjistrim posedon :
-Klima tronik
-GJamat Elektronik
-Esp
-ABS
-Paqyret me rrym
-Centrall
-Alarm
-Mbyllje qendrore me digitron 2 qelsa
-6 Shpjetsi + R
-Muzik emp3 ekstra
-Fellne 17
-Viti 29.10.2003
Golfi esht ne kosov qe 2 vite dhe esht ne emer ton esht ne gjendje te shkelqyer ska nevoi per investim tel 044 602 ose 049 869 046

SHPALLJET TJERA