TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 08:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 335 herë

Titulli : Galaxy Grand Neo me dy kartela (duos)

Çmimi : 85 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Galaxy Grand Neo me dy kartela. Telefoni eshte ne gjendje normale dhe pa asnje defekt. Thirrni dhe mund ta konfirmoni gjendjen e tij.
Performancat:
1 GB RAM
8 GB memori interne (+ mundesi per SD)
Kamera 5 MP etj.
*Fotografite nuk jane nga interneti.

SHPALLJET TJERA