TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 08:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 772 herë

Titulli : AUDI A4 1.9TDI 96kw

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

PërshkrimiShes veturen ne gjendje shum te mir si optike ashtu dhe teknike vitua esht full ekstra dhe i ka te gjitha servisat e krym dhe gomat e reja 1 vit regjistrim dhe rripin dhomzor te ndrrum senzor patkimi per me shum 044661966 dhe viber 37744661966. ????????????????????????

SHPALLJET TJERA