TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 16:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 900 herë

Titulli : Golf 4. 1.4B RKS 23.11.2016

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,700

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes golf 4 1.4B ne gjendje shume te mire
Teknike dhe optike.
I rujtur shume 140700 te kalun i ardhur nga CH.
I regjistruar me 23.11.2016
Dritare me rrym
Klim
Abess
Etj
Per me shume informata mun te na kontaktoni edhe ne viber 044174179

SHPALLJET TJERA