TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.11.2015, Në orën: 17:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1590 herë

Titulli : BMW M3 kompresor

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW M3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1991

Përshkrimi

bmw shihet ne foto m teknik m3
fellne broka 4x 9 coll 215 40 16 goma te reja
distancera 1,5 cm
omortizera koni
motorri instalin dhe instrumtabell i ka viti 2002 me kod ne qels
e rastaruar komplet mrena jashe per qefi e punuar komplet frena te ri spona jabuqica gumica qdo sen me trapa jan te reja
servo koka e vollanit eksta sport per shpejtsi kushe e din qa eshte ajo
deferciallin e ka 100 % shperren te rije e ka
te montuar
volla spoar
sedishta rekaro shtofit te reja
gjama 3 mrapa me perde etj
motorri e bmw te viti 2002 me qip ne qelse 178 ps 1986 kubik motorri me istalim mrena komplet eshte
gomat 4 copat te reja i ka foto shihen
per ket bmw no koment

ska viber ky nr veq thirrini kushe ka interesim

SHPALLJET TJERA