TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1498 herë

Titulli : Audi a3 2.0 TDI

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Audi a3 2.0 TDI 140PS 6 shpejtsi, ne gjendje perfekte... Ne fund te 2004, E ardhne qe 1muj prej jashtit e doganuar e regjistruar regjistrim edhe ni vit..
Servisin komplet te kryer 4 filterat dhe vajin motorex plus edhe gurtnet e reja komplet.. Fellne 17 coll me goma m+s..
Ulset lekur shume i rujtun si mbrenda edhe jashte..
Ne emer timin personal garentoj qe so hipotek dhe per gjithqka tejter.

Pres bleres serioz.

SHPALLJET TJERA