TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1392 herë

Titulli : BMW 316 benzin -99

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes bmw gjendje shum tmir i rujtum si brenda dhe jasht 11 muj regjistrim abs centrall klim atronik xenon

SHPALLJET TJERA