TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 862 herë

Titulli : Mercedes Benz b180

Çmimi : 8,390 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjentje teper te rregullt teknike me komolet servisimin edhe servisin e menjaqit automatik.me dy par goma 70% karrika me nxemje.sensora shiu.klim funksionale.vebasno.karriga mbrapa per femij levizese dhe shum karakteristika tjera.

SHPALLJET TJERA