TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 920 herë

Titulli : Mercedes C 220 CDI Automatik

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Mercedesi eshte ne gjendje te rregult, servis sapo i kam ber, dhe ka regjistrum 1 vite.

SHPALLJET TJERA