TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1456 herë

Titulli : VW Passat 4 1.9 TDI Shum i Ruajtur

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes Vw pasat 4 ne gjendje shum t mire shum i ruajtur mbrenda dhe jasht.
Posedon goma t reja per dimer, fellne 16 origjinal
T fabrikes.
Vetura ka shpenzime t vogla 5l 100 km .
T gjitha serviset e kryera
Per Vetur pasat esht perfekt ska nevoj as nje investim.
Ka keto opcione :
ABS
ESP
SRS
4X GJAMT ME RRYM,
KLIMATRONIK
Tel 049 830 611 viber +38649830611

SHPALLJET TJERA