TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 629 herë

Titulli : Golf 5 Plus

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Pershendetje
Unë ofroj një veture shumë të bukur këtu. Makina ka 6 shpejtësi. Një motor shumë i fortë e cila është shumë ekonomike. 850 Km me 40 Euro.
Vetura ka:

Tempomat
Vende të ndezur
Ndihma Parking
Navigation me TV/DVD
Gomave të reja 4 javë më parë.

Shërbimi është i plotë dhe çdo gjë ishte e kontrolluar rregullisht. Makina mund të jetë test i shtyrë dhe janë sjellë së bashku në çdo seminar për të shqyrtuar.
Që unë jam kryesisht në Gjermani dhe për këtë arsye të shesë veturen.

SHPALLJET TJERA