TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 01:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1251 herë

Titulli : Skoda Octavia dizel -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Octavia

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet Skoda 1.9 TDI. Viti 2009. Ne gjendje te rregullt. Sigurim deri 15.06.2016. Ndrrim i mundshum. Per ma shum kontakt 049555736 ose Viber dhe Whatsap +491735888630.

SHPALLJET TJERA