TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 02:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 891 herë

Titulli : VW Golf 4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet Golf 4 ne gjendje shum te mire. I thjesht. Sigurim deri ne muajin e 08.2016. Per ma shum kontakt 049555736 ose Viber dhe Whatsap +491735888630.

SHPALLJET TJERA