TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 17:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 881 herë

Titulli : VW Golf 4 dizel -01

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet makina golf 4 1.9 tdi 101 ps.Ne gjendje perfekte klimatizim funksional ,trapi ne gjendje te rregullte ,setin e meniaqit (korp llamell drug llager zamaiac) te sapo nderruar filtrat vajin te sapo nderruar, dy celesa origjinal ,gomat te reja,fellne alumin,5dyer ,karrigat me nxemje teknikisht ne gjendje perfecte si dhe regjistrim deri ne gusht 2016.
Per ma shum info 045672762 !
E mirepres oferten tuaj!

SHPALLJET TJERA