TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.11.2015, Në orën: 17:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 945 herë

Titulli : Golf 6 2.0 TDI me dogan AUTOMATIK DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

GOLF 6 TDI

DSG

KLIMA TRONIC

NXEMJE N KARRIKA


SENZOR PARKINGU PARA DHE MRAPA

ABS

ESP

CENTRALL

ALARM

GJAMAT ME RRYME

PASQYRET ME RRYME

TEMPOMAT

KUKË

MUZIK N TIMON

SHPEJTESITE N TIMON

LIBER SERVISI

DY QELSA

RADIO/CD

044 332 442

SHPALLJET TJERA